Bojana Šarović
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bojana Šarović

Zvezda Granda 2008
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Pitajte Bojanu

Go down 
+3
Joca
djole
Zox
7 posters
AuthorMessage
Zox
Admin
Admin



Posts : 216
Join date : 2008-09-23
Age : 30
Location : Subotica

Pitajte Bojanu Empty
PostSubject: Pitajte Bojanu   Pitajte Bojanu Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 1:31 am

E pa posto nam se Bojana prikljucila na forum, pitajte je sta zelite, ona ce vam odgovoriti Smile
Back to top Go down
https://bojana-sarovic.forumotion.net
djole
Prolaznik
Prolaznik



Posts : 1
Join date : 2008-09-29
Age : 40

Pitajte Bojanu Empty
PostSubject: Re: Pitajte Bojanu   Pitajte Bojanu Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 4:34 am

ZVEZDE GRANDA CE TI DONETI SLAVU,MNOGO IZAZOVA,NOVI ZIVOT,POZNANSTVA SA JAVNIM LICNOSTIMA..... DA LI SE PLASIS DA CE TI ZVEZDE GRANDA NESTO UZETI-USKRATITI?I STA JE TO?Smile
Back to top Go down
Joca
Prolaznik
Prolaznik
Joca


Posts : 56
Join date : 2008-09-28
Age : 30
Location : Subotica... :)

Pitajte Bojanu Empty
PostSubject: Re: Pitajte Bojanu   Pitajte Bojanu Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 7:27 am

djole wrote:
ZVEZDE GRANDA CE TI DONETI SLAVU,MNOGO IZAZOVA,NOVI ZIVOT,POZNANSTVA SA JAVNIM LICNOSTIMA..... DA LI SE PLASIS DA CE TI ZVEZDE GRANDA NESTO UZETI-USKRATITI?I STA JE TO?Smile

Dobro pitanje... Very Happy I mene zanima odgovor... bounce
Back to top Go down
Bojana
VIP FORUMA
VIP FORUMA



Posts : 20
Join date : 2008-09-28

Pitajte Bojanu Empty
PostSubject: Re: Pitajte Bojanu   Pitajte Bojanu Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 4:52 am

djole wrote:
ZVEZDE GRANDA CE TI DONETI SLAVU,MNOGO IZAZOVA,NOVI ZIVOT,POZNANSTVA SA JAVNIM LICNOSTIMA..... DA LI SE PLASIS DA CE TI ZVEZDE GRANDA NESTO UZETI-USKRATITI?I STA JE TO?Smile



Cao svima!!
ooo Pa Djole bas zanimljivo pitanje! Evo ukratko,jedino se plasim da cu imati previse obaveza ,pa necu imati dovoljno vremena za prijatelje i svoju porodicu ali to ne znaci da ce "Zvezde Granda" da mi ih "oduzmu" jer ako su pravi (a jesu) shvatice Smile Smile Smile ili ce morati da shvate Very Happy
PUNO POZDRAVA I POLJUBACA SVIMA VAMA I HVALA VAM NA PODRSCI!
Back to top Go down
Zox
Admin
Admin



Posts : 216
Join date : 2008-09-23
Age : 30
Location : Subotica

Pitajte Bojanu Empty
PostSubject: Re: Pitajte Bojanu   Pitajte Bojanu Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 9:21 am

Ne znam da li si videla poruku, htela sam da te pitam da li ima iz Subotice nesto organizovano sa tvojim navijacima za snimanja zg? Smile
Back to top Go down
https://bojana-sarovic.forumotion.net
Ljubisa
Prolaznik
Prolaznik



Posts : 27
Join date : 2008-11-03

Pitajte Bojanu Empty
PostSubject: Re: Pitajte Bojanu   Pitajte Bojanu Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 11:58 am

Bojana sta pevas u subotu???pozz
Back to top Go down
Bojana
VIP FORUMA
VIP FORUMA



Posts : 20
Join date : 2008-09-28

Pitajte Bojanu Empty
PostSubject: Re: Pitajte Bojanu   Pitajte Bojanu Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 4:42 am

Ljubisa wrote:
Bojana sta pevas u subotu???pozz



Cao svima!! Veceras pevam IVANOVA KORITA Smile))) Hvala svima na podrsci!! wiii
Back to top Go down
Bojana Šarović
Prolaznik
Prolaznik
Bojana Šarović


Posts : 1
Join date : 2009-03-28

Pitajte Bojanu Empty
PostSubject: Re: Pitajte Bojanu   Pitajte Bojanu Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 5:20 am

Sve pohvale za sinoc bila si prelepa i prelepo pevas, sve u topu Smile.Najbolja si!!!!!Haljina ti je extra, gde si je uzela?
Back to top Go down
Silvo
Prolaznik
Prolaznik



Posts : 2
Join date : 2010-10-24

Pitajte Bojanu Empty
PostSubject: Ćao Bojana,imam za tebe jedno pitanje:hoćeš li meni poslati autogram sliku?.   Pitajte Bojanu Icon_minitimeSun Oct 24, 2010 12:41 pm

Ćao Bojana
Imam za tebe jedno pitanje:hoćeš li meni poslati autogram sliku?.Moja adresa je Silvo Maček,Matije
Gupca 67 Strahoninec,40.000 Čakovec-Hrvatska.Pozdrav.Pusa od tvojeg obožavatelja. cmok cmok
Stvarno ti od srca želim sve najbolje u daljnjoj pevačkoj karijeri,i još mnogo uspešnih nastupa.
Back to top Go down
Sponsored content





Pitajte Bojanu Empty
PostSubject: Re: Pitajte Bojanu   Pitajte Bojanu Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pitajte Bojanu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Bojana Šarović :: Bojana Šarović :: O Bojani-
Jump to: